Львів моє місто

Описание:

Шукаємо цікаві фото відео про Львів.

Категория:

Разное

Показать: Тема: Заробвток в інтернеті без вложень!!!
Всего сообщений в топике 1 (по теме 1 / флуд 0)
 Ответить на тему
Wed 02 Mar, 2011 20:11
Тема: Заробвток в інтернеті без вложень!!!
Автор: lyonyk
Рейтинг поста: нет оценки  
ЗАРОБІТОК В ІНТЕРНЕТІ
В наш час Інтернету і електронних платежів неможливо уявити собі людину, яка б не займалася бізнесом в Інтернеті і не вміла б користуватися кількома такими платіжними системами. Тут я вам поможу розібратися, що собою представляє платіжна система LiqPay, як ви можете відкрити у ній рахунок і відразу ж в ігровій формі заробити свої перші гроші.
Почнемо! Побачите, це працює! Ви заробляєте не вкладаючи жодних своїх грошей. Для цього потрібен лише інтернент і мобільний телефон.
Першим кроком слід зайти на сайт: https://www.liqpay.com/ Далі в центрі натискаєте на кнопку «получить 5 центов». Тут відкривається вікно, де потрібно вставити свій мобільний номер телефону. На телефон прийде СМС з кодом. Цей код вставляємо у вікно, що відкрилося. Все!!! У вас є рахунок LiqPay, + 5 центів на рахунку (той, хто має такий рахунок в системі LiqPay, то цю процедуру не проходить).
Далі відправляєте по 1 центу із свого рахунку на кожний із 5-ти нижчеперечислених рахунків в системі LiqPay (відправляєте гроші із тих, які вам нарахував LiqPay, за перерахунок комісії немає).
1. 380938616769 ключовий номер
2. 380636843817
3. 380966114525
4. 380936812495
5. 380966124583
Копіюєте цей текст від початку до кінця, 5-й номер рахунку видаляєте, на місце 5-го переміщаєте номер рахунку, який був на 4 місці, на місце 4-3, 3-2, а на 2 місце, яке виявилось пустим після переміщення рахунків, вписуєте номер свого рахунку у платіжній системі LiqPay (номер рахунку – це номер вашого мобільного, який ви вказували при реєстрації в LiqPay). Ключовий номер використовується для отримання бонусу, який залежить від якості вашої роботи.
Далі скопійований текст із вставленим номером Вашого рахунку розішліть людям, якщо кожний учасник проекту запрошує 1 день=10 людей, Ваш заробіток складатиме 1 місяць=6470$, відповідно чим більше людей побачить ваш текст, тим більший буде ваш заробіток!
Гроші будуть переходити на ваш рахунок LiqPay
Ваше завдання скопійований цей текст якнайбільше по усіх форумах, рекламах, соціальних мережах тощо розіслати, в такому разі його зможуть прочитати, зареєструватися і Вам приходитимуть гроші. До речі, при переведення коштів відбувається СМС сповіщення, тобто Ви відразу дізнаєтеся про надходження. Наберіться терпіння. Розсилайте повідомлення і тоді щось з цього буде!
Ось в такій от ігровій формі Ви зможете, потративши всього лиш півгодини часу познайомитися з платіжною системою LiqPay і при бажанні заробити без уложень!
  Ответить на сообщение
 Ответить на тему
  
Добавить тему в любимые